Ocenenie úspešných reprezentantov mesta Púchov

Podobne ako počas troch predošlých Púchovských jarmokov, aj na tom tohtoročnom sa oceňovali úspešní reprezentanti Púchova na celoslovenských a medzinárodných súťažiach. Pamätné listy tentoraz neodovzdával ani primátor Rastislav Henek, ba ani jeho zástupca Roman Hvizdák, ale vedúca odboru školstva a sociálnych vecí Mestského úradu v Púchove Renáta Holáková. Ocenených bolo takmer tristo detí, mládežníkov a dospelých, ktorí získali úspechy jednak v individuálnych súťažiach, ale aj ako kolektívy.

Väčšina ocenených sa na jarmočné pódium vrátila po roku, ako napríklad fitneska Zuzana Kardošová, plavkyňa Lea Kmošenová či bratia Peter a Pavol Ďurdíkovci, zbierajúci ako na bežiacom páse rekordy v netradičných disciplínach. Viacerí si pre ocenenia prísť nemohli, keďže sú neustále v súťažnom kolotoči, ako napríklad futbalista Andrej Kadlec, cyklotrialista Jakub Mudrák, boxeri Marián Michalec a Gregor Antunovič, súrodenecká dvojica bedmintonistov Sebastián a Olívia Kadlecovci či úspešní lúštitelia sudoku Natália Chanová so Štefanom Gašparom.

Odovzdávanie pamätných listov spestrili svojimi vystúpeniami spevácky zbor Be Happy zo Základnej umeleckej školy v Púchove a mladí karatisti z Centra voľného času pri ZŠ Gorazdova.

Podobne ako vlani medzi ocenenými nechýbali ani bratia Peter a Pavol Ďurdíkovci – držitelia množstva netradičných rekordov.
VEDOMOSTNÉ A TALENTOVÉ SÚŤAŽE

Natália Chanová (sudoku), Štefan Gašpár (sudoku), Samuel Gabriš (včelárstvo), Matúš Šulík (včelárstvo), Tomáš Golitko (včelárstvo), Ján Medňanský (včelárstvo), Filip Drábik (včelárstvo), Andrej Pobežal (matematika), Bianka Sarah Húževková (sudoku, matematika), Monika Nábelková (matematika), Emília Blahová (biológia), Šimon Gabčo (recitácia), Denisa Bajzová, Lucia Krchňavá.

Spevácky zbor Be Happy: Bronislava Riljaková, Alexandra Adela Špalková, Lenka Repková, Jana Vozárová, Nikola Gombárová, Barbora Jurovčíková, Viktória Behanová, Miroslava Crkoňová ,Petra Kurtinová, Ema Ižvoltová. ZUŠ Púchov – husľová trieda: Terézia Fujeríková, Anette Hloušková, Valéria Šatková.

Pamätný list z rúk Renáty Holákovej si prevzala aj Romana Halušková – v tomto roku vyhlásená za Talent Trenčianskeho kraja.
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

Jakub Mudrák (cyklotrial), Zuzana Kardošová (fitness), Patrik Valach (fitness), Sabina Pleváková (fitness), Ronald Sura (tlak na lavičke), Marián Michalec (box), Gregor Antunovič (box), Mária Luliaková (crossfit), Andrej Kadlec (futbal), Romana Halušková (hokej, mažoretkový šport), David Kováč (beh do vrchu), Jaroslav Rác (stolný tenis), Peter a Pavol Ďurdíkovci (netradičné rekordy), Matej Behro (karate), Tomáš Čvirik (karate), Filip Maček (karate), Nina Jandušíková (karate), Emma Žiačiková (bedminton),
Lucia Šebová (bedminton), Matej Plevák (bedminton), Lukáš Vojtek (bedminton), Sebastián Kadlec (bedminton), Olívia Kadlecová (bedminton), Nina Milada Michalková (bedminton), Lea Kmošenová (plávanie), Samuel Jancík (plávanie), Nina Hlubíková (plávanie), Miroslav Soško (plávanie), Alexander Ridzik (hasičský šport), Terézia Srogončíková (hasičský šport), Liliana Drábová (krasokorčuľovanie), Lucia Kolmanová (krasokorčuľovanie), Jana Novacká (krasokorčuľovanie), Laura Kolmanová (krasokorčuľovanie), Natália Masariková (krasokorčuľovanie), Nina Drgoňová (krasokorčuľovanie), Lucia Horvátová (krasokorčuľovanie), Eliška Labantová (krasokorčuľovanie,  Kolektív žien Dobrovoľného hasičského zboru Ihrište, Kolektív žien Dobrovoľného hasičského zboru Nosice, Juniorský tím Klubu hokejbalu a florbalu Púchov, Volejbalové družstvo žiakov ZŠ Gorazdova a Volejbalový tím mladších žiakov MŠK Púchov.

TANEČNÉ SÚŤAŽE

Tanečný klub Evita pod vedením tréneriek: Eva Rosinová, Veronika Rýdza, Miroslava Švecová, Monika Fusková, Vanesa Valachová, Tanečná skupina SKITLES, Tanečná skupina COOKIES, Tanečná skupina ANGELS, Tanečná skupina BUBBLES, Mažoretkový súbor NELLY CVČ Včielka.

Jednotlivci a malé formácie: Aneta Pšenková, Veronika Kuchtová, Rebeka Ondričková, Nina Kováčiková, Petra Kuchtová, Zuzana Svinčáková, Romana Košecká, Saša Kutejová, Lucia Belásová, Ela Geregorová, Romana Halušková, Helena Rosinová, Petra Karasová, Saša Javorková, Katarína Matušíková, Elise Lezzani, Barbora Kupčíková, Sofia Madarová, Stela Masariková, Zuzana Pšenáková, Nastasia Rafajová, Laura Sádecká, Natália Smataníková, Sára Urbanovská, Zara Galánková, Eliška Košecká, Petra Hájovská, Liliana Drábová, Natália Mikovičová, Natália Pojezdalová, Jasmína Kudlejová, Rebeka Kováčová, Simona Hudecová, Sandra Halušková, Dominika Žabková, Veronika Gašpárková, Veronika Vozáriková, Nina Kutejová, Alexandra Belásová, Michaela Pijaková, Patrícia Karlubíková, Ayesha Jadoon, Aneta Murínová, Alexandra Kotešovcová, Alexan- dra Zemková, Ivana Revúca, Sandra Imríšková.

Trénerky: Monika Belianska, Adriana Rosinová, Michaela Pijaková, Stela Slemenská, Nina Kutejová, Veronika Vozáriková, Alexandra Belásová, manažérka Taťjana Brozáková, vedúca súboru Ľudmila Bučková Kvaššayová.

Pripravil Rado Varga

Púchovské listy

Mohlo by Vás zaujímať Podobné novinky

Pridať odpoveď

Váš email nebude zverejnený...