Ocenenie úspešných reprezentantov mesta Púchov

Podobne ako počas dvoch predošlých Púchovských jarmokov, aj na tom tohtoročnom sa oceňovali úspešní reprezentanti Púchova na celoslovenských a medzinárodných súťažiach. Diplomy tentoraz z dôvodu pretrvávajúcich zdravotných problémov neodovzdával primátor Rastislav Henek, ale jeho zástupca Roman Hvizdák. Ocenených bolo niekoľko desiatok detí, mládežníkov aj dospelých, ktorí získali úspechy jednak v individuálnych súťažiach, ale aj ako kolektívy.

Zo športovcov majú tituly majstrov Slovenska vo svojich vitrínach plavkyňa Lea Kmošenová, bedmintonista Sebastián Kadlec či kolektív mladších žiakov volejbalového tímu MŠK Púchov. Na majstrovstvách Európy zažiarila fitnesska Zuzana Kardošová, mažoretky Nelly Púchov, ale aj kolektívy Tanečného klubu Evita. V riešení sudoku patria k slovenskej špičke Natália Chanová a Bianka Sarah Húževková spoločne so Štefanom Gašparom. Ocenenia získali aj bratia Pavol a Peter Ďurdíkovci, ktorí sú úspešnými pokoriteľmi svetových rekordov v netradičných disciplínach.

VEDOMOSTNÉ A TALENTOVÉ SÚŤAŽE

Natália Chanová (sudoku), Štefan Gašpár (sudoku), Sabína Solíková (včelárstvo), Filip Drábik (včelárstvo), Andrej Pobežal (matematika), Bianka Sarah Húževková (sudoku, matematika), Viliam Kozánek (recitácia, rétorika), Martin Opat (fyzika), Jakub Henek (recitácia), Lea Stehelová (literatúra), Barbora Jurovčíková (recitácia), Karolína Hološková (ekológia), Alžbeta Pekarová (ekológia), Peter Bajza (ekológia).

Spevácky zbor žiačok ZUŠ Púchov: Bronislava Riljaková, Alexandra Adela Špalková, Jana Vozárová, Nikola Gombárová, Barbora Jurovčíková, Viktória Behanová, Lenka Repková, Miroslava Crkoňová, Petra Gašparíková, Ema Ižvoltová.

Detské divadelné štúdio Ochotníček (režisér Peter Hudák a herci: Viktória Behanová, Karolína Brindzová, Katarína Drábiková, Natália Ďurčeková, Karolína Cúciková, Lea Fekiačová, Fabian Gutting, Nikola Hoštáková, Alžbeta Hudáková, Nina Luhová, Karin Mikušová, Tereza Ondriciová, Kristína Chovancová, Ema Ižvoltová, Barbora Jurovčíková, Klaudia Kočincová, Barbora Pechová, Ondrej Petráš, Simon Shini, Šimon Stanko, Miloš Šerý, Tobiáš Pekar, Sabína Solíková, Viktória Svoradová, Eliška Vančová, Alžbeta Vráblová, Eliška Panáčková, Alex Luhový, Ema Laliková, Sára Kubiritová, Petra Kurtinová.

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

Jakub Mudrák (cyklotrial), Miroslav Ševela (motorizmus), Adriana Halasová (bikiny fitness), Sabina Pleváková (bikiny fitness), Zuzana Kardošová (bikiny fitness), Gregor Antunovic (box), Peter Ďurdík (netradičné rekordy), Pavol Ďurdík (netradičné rekordy), Michal Kunst (karate), Tomáš Čvirik (karate), Emma Žiačiková (bedminton), Ella Klačanská (bedminton), Sebastián Kadlec (bedminton), Olívia Kadlecová (bedminton), Nina Milada Michalková (bedminton), Lea Kmošenová (plávanie), Samuel Jancík (plávanie), Alexander Rídzik (hasičský šport), Tomáš Kucej (hasičský šport), Simona Sečkárová (hasičský šport), Jozef Rídzik (hasičský šport), Terézia Srogončíková (hasičský šport), Liliana Drábová (krasokorčuľovanie), Lucia Kolmanová (krasokorčuľovanie), Jana Novacká (krasokorčuľovanie), Alexandra Ridošková (krasokorčuľovanie), Timea Pivková (krasokorčuľovanie), Lenka Struhárová (krasokorčuľovanie), Timea Beriacová (silový päťboj), Nikola Vaculínová (silový päťboj), Kristína Bizoňová (silový päťboj)

Kolaktív florbalistov ZŠ J. A. Komenského (Ján Urban, Samuel Krajč, Pavol Haluška, Patrik Šmigura, Dominik Hajas, Július Bubela, Marek Putala, Jakub Pobežal, Matej Kašlík, Maximilián Virga, Maximilián Moravanský, Patrik Andrisík, Matej Fongus.

Kolektív volejbalistov ZŠ Gorazdova (Stanislav Cíbik, Jakub Jurovčík, Martin Kapustinec, Richard Kvasnica, Alexej Maslák, Mário Mazák, Tobias Medňanský, Oliver Pišoja, Patrik Pišoja, Marek Pivko, Alex Pusztay, Matej Turčáni, Valéria Kysucká, Vladimír Mušák)

Volejbalový oddiel MŠK Púchov (Matej Turčáni, Stanislav Cíbik, Emil Gabko, Richard Kvasnica, Alexej Maslák, Samuel Kopp, Michal Križák)

DOBROVOĽNÍCKA ČINNOSŤ

Jozef Duháček, Renáta Priklerová, Kristína Bizoňová, Martin Kremeň, Elena Joachymstálová, Petra Pobežalová, Miroslav Strapko

TANEČNÉ SÚŤAŽE

Tanečný klub Evita pod vedením trénerky Evy Rosinovej.

Tanečné duo Sarah Oščatková – Nina Jaňová

Tanečná skupina Skitles (Zuzana Krásna, Zuzana Zbínová, Gabriela Bujdáková, Barbora Martinková, Jennifer Zahradová, Annamária Kozlovská, Patrik Kvasnica, Veronika Fojtíková, Izabela Žiačiková, Veronika Rýdza, Vanesa Valachová, Andrea Cibulčíková, Ivana Novotná, Viktória Šamajová)

Tanečná skupina Cookies (Viktória Svoradová, Karin Valachová, Sarah Oščatková, Bartolomej Dvorský, Adela Čviriková, Timea Kánová, Barbora Ganátová, Katarína Hudáková, Alžbeta Hudáková, Annamária Kozlovská, Alexandra Lachká, Jennifer Zahradová, Nina Jaňová, Barbora Martinková, Zuzana Loduhová)

Tanečná skupina Angels (Aneta Rosinová, Emma Maceková, Lucia Panáčková, Nikola Fusková, Patrícia Fongusová, Adriana Hedelíková, Zdenka Cihová, Zoja Červená, Daniela Dorociaková, Nela Žiačiková, Nikola Ďurovcová, Alexandra Janíčková, Sára Kalusová, Simona Klučková, Leona Roháčová, Lívia Sapáková, Nikola Sekáčová, Nina Šuvarová, Barbora Zieglerová)

Tanečná skupina Bubbles (Martina Fusková, Kamila Kováčová, Timea Ďuricová, Katarína Zbínová, Tereza Osrmanová, Valéria Kozmová, Adela Cengelová, Rebeca Blahová, Tamara Balážová, Ema Matušková, Karin Galovičová, Patrícia Uríčková, Lívia Chovancová, Eva Línerová, Alžbeta Fedorová)

MAŽORETKOVÝ ŠPORT

Súbor Nelly Púchov

Kategória deti (Romana Košecká, Ema Budiačová, Petra Kuchtová, Lenka Svinčáková, Vivien Virgová, Klára Hanicová, Natália Masariková, Nela Sofia Velegová, Samantha Hamšíková, Saša Javorková, Aneta Pšenková, Nina Mituníková, Nina Mišáková, Katarína Matušíková)

Kategória kadetky (Sára Ondričková, Veronika Kuchtová, Aneta Murínová, Lucia Belásová, Alexandra Kohutiarová, Sofia Kmošenová, Sandra Halušková, Natália Pojezdalová, Emma Chovancová, Emma Fojtíková, Alexandra Kotešovcová, Eliška Košecká, Ayesha Jadoon, Petra Hájovská, Liliana Drábová, Nina Jancová, Soňa Kačíková, Tamara Hradňanská, karin Kozáčková, Alica Masláková, Jasmína Kudlejová, Alexandra Zemková, Ivana Revúca, Tamara Ganátová, Sandra Imrišková, Terézia Bečárová)

Kategória juniorky (Romana Halušková, Rebeka Ondričková, Valéria Satinová, Simona Hudecová, Elena Geregová, Saša Kutejová, Rebeka Kováčová, Karin Katunincová, Terézia Srogončíková, Adela Jancíková, Gabriela Mazáková, Tamara Budayová, Paulína Bizoňová, Lucia Panáčková, Anna Malová, Karina Ižvoltová, Michaela Kačíková, Dominika Žabková, Lujza Geregová, Kristína Hanicová, Veronika Ďurovcová, Viktória Martikáňová)

Kategória seniorky (Nina Chovančeková, Helena Rosinová, Petra Karasová, Michaela Pijaková, Stela Slemenská, Nikola Staňová, Vanesa Ladecká, Alžbeta Murínová, Petra Pilná, Martina Bujdáková, Nikola Husáriková, Simona Kosáková, Nina Kutejová, Veronika Vozáriková, Alexandra Belásová, Patrícia Karlubíková, Natália Melušová, Klára Klanicová, Barbora Gáliková, Simona Juríková, Katarína Murínová, Jana Martinková, Daniela Myšáková)

Trénerky (Ľudmila Bučková Kvaššayová, Taťjana Brozáková, Monika Belianská, Dominika Ladecká, Dominika Slováková, Simona Mošková, Veronika Gašpárková, Adriana Rosinová, Michaela Pijaková, Nikola Staňová, Stela Slemenská, Martina Bujdáková, Nina Kutejová, Veronika Vozáriková, Alexandra Belásová).

Rado Varga

Púchovské listy

Mohlo by Vás zaujímať Podobné novinky

Pridať odpoveď

Váš email nebude zverejnený...

Odoslaním Vášho príspevku súhlasíte s Pravidlami diskusie.