Brankár Kučík v paľbe striel, no nakoniec podľahol

0 51

V 16. kole II. hokejovej ligy cestovali hokejisti ŠHK Púchov do Levíc, ktorým v prvej polovici základnej časti doma podľahli 1:5. Podobný výsledok sa zrodil aj v odvete, ktorú Levičania k spokojnosti svojich divákov zvládli pomerom 4:1. Hosťujúci brankár František Kučík sa ocitol v poriadnej paľbe striel, veď levickí hokejisti vyskúšali jeho pozornosť dovedna 56-krát. Na druhej strane hokejisti ŠHK Púchov vyslali na domácu bránu iba 19 striel a výsledok tak zodpovedá dianiu na ľade.

16. KOLO: LEVICE – PÚCHOV 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Oba tímy už stratili šancu na postup do play-off, a tak sa hralo predovšetkým o prestíž. Domáci mali už v úvodnej tretine výraznú streleckú prevahu, ale púchovského brankára Kučíka sa podarilo prekonať iba Bránikovi. V prostrednej časti hry najprv Roško zvýšil na 2:0, ale v 35. min.

Flašík svojím tretím gólom v sezóne znížil opäť na rozdiel jediného gólu. Nanešťastie pre hostí 21 sekúnd pred koncom inkasovali gól do šatne z hokejky Hronca. V tretej tretine domáci opäť spustili na brankára Kučíka poriadnu kanonádu, ale ten odolával až do 57. minúty, kedy dal výsledku konečnú podobu Kiepeš. Do konca základnej časti čakajú na hokejistov ŠHK Púchov ešte dva zápasy, oba v budúcom kalendárnom roku – doma proti Piešťanom a v Partizánskom.