Obrovský úspech tanečného súboru NELLY

Tanečný súbor NELLY aj v tomto roku obhajoval svoje úspešné meno medzi slovenskou mažoretkovou elitou na Majstrovstvách Slovenskej republiky v mažoretkovom športe. V bratislavskom Národnom tenisovom centre od piatka 3. mája do nedele 5. mája reprezentovalo mesto Púchov 90 dievčat, ktoré súťažili v štyroch vekových kategóriách s 22 tanečnými choreografiami.

Každým rokom úroveň konkurenčných súborov rastie, čo bolo vidieť na vystúpeniach a kostýmoch aj na tohtoročných majstrovstvách. AXA aréna sa trblietala a hrala všetkými farbami, krásne vystúpenia a nápadité kostýmy určite upútali oko každého diváka. Tak ako ostatné súbory, ani ten náš nezaspal na vavrínoch a poctivo trénoval, aby si zaslúžil krásne ocenenia: 3x zlato, 6x striebro, 5x bronz.

Kategórie DETI

1. miesto – Majster Slovenska – sólo pom pom – Aneta Pšenková

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – miniformácia pom pom – SRNČEKOVIA – A. Pšenková, R. Košecká, N. Dvorská, N. Pažitná, T. Vráblová, N. Beniaková, B. Brunová

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – veľká formácia pom pom – JAHÔDKY – S. Javorková, A. Pšenková, K. Hrbáčková, N. Pažitná, N. Beniaková, B. Brunová, N. Dvorská, T. Vráblová, S. Hudecová, V. Benčeková, N. Blašková, B. Belobradová, E. Geregová, E. Gabrišová, L. Suchánková, M. Ofúkaná, L. Bodnárová, T. Skukálková, T. Pšenáková, S. Hamšíková, K. Jančeková, A. Kukosová (náhradníčky: N. Lískovská, Z. Gurínová)

4. miesto – miniformácia baton – KONÍKY – N. Rafajová, N. Smataníková, S. Masariková, Z. Pšenáková, Z. Galánková

 

Kategórie KADET

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – sólo pom pom – Veronika Kuchtová

3. miesto – II. Vicemajster Slovenska – veľká formácia pom pom – HĽADÁ SA DORY – V. Kuchtová, L. Lezzani, N. Pojezdalová, E. Košecká, E. Lezzani, R. Košecká, P. Kuchtová, Z. Svinčáková, N. Andrews, N. Pšenková, N. Ondričková, N. Masariková, N. Mišáková, S. Hamšíková, V. Kopálová, N. Mikovičová, K. Hanicová, E. Ďurišová, S. Ciesarová, N. Jancová, E. Budiačová, A. Kačíková, I. Revúca, Ch. Ščasná, N. S. Velegová (náhradníčky: N. Rigová, V. Florišová)

5. miesto – duo – trio pom pom – CAPTAIN AMERICA – Veronika Kuchtová, Eliška Košecká, Lucie Lezzani

5. miesto – miniformácia pom pom – COCO – N. Mikovičová, E. Košecká, L. Lezzani, N. Pšenková, A. Kačíková, V. Kuchtová, N. Andrews

6. miesto – mini mix – N. Mišáková, N. S. Velegová, S. Kurtová, N. Masariková, V. Kopálová, S. Hamšíková, J. Chovancová

6. miesto – miniformácia baton – N. Mišáková, N. S. Velegová, S. Kurtová, N. Masariková, V. Kopálová, S. Hamšíková, J. Chovancová

 

Kategórie JUNIOR

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – veľká formácia pom pom – MÚMIE – R. Ondričková, R. Kováčová, D. Žabková, L. Belásová, E. Geregová, K. Kozáčková, E. Fojtíková, L. Drábová, S. Kačíková, E. Chovancová, T. Hradňanská, A. Murínová, N. Pojezdalová, A. Kohutiarová, A. Kotešovcová, A. Jadoon, S. Kutejová, S. Halušková, A. Kosáková, S. Ondričková, S. Kmošenová, S. Imrišková, K. Hanicová, P. Hájovská, A. Zemková (náhradníčky: V. Martikáňová, N. Juríková, V. Rezáková)

3. miesto – II. Vicemajster Slovenska – sólo pom pom – Lucia Belásová

3. miesto – II. Vicemajster Slovenska – duo – trio pom pom – Saška Kutejová, Lucia Belásová, Alexandra Kotešovcová

3. miesto – II. Vicemajster Slovenska – defilé pom pom – ŠKÓTKY – R. Ondričková, R. Kováčová, D. Žabková, L. Belásová , K. Kozáčková, E. Fojtíková, N. Juríková, V. Rezáková, S. Kačíková, E. Chovancová, T. Hradňanská, A. Murínová, N. Pojezdalová, A. Kohutiarová, A. Kotešovcová, A. Jadoon, S. Kutejová, S. Halušková, A. Kosáková, S. Ondričková, S. Kmošenová, S. Imrišková, K. Hanicová, P. Hájovská, A. Zemková (náhradníčky: V. Martikáňová, E. Geregová, L. Drábová)

4. miesto – miniformácia pom pom – S. Kutejová, E. Geregová, A. Murínová, A. Kohutiarová, A. Kotešovcová, A. Jadoon, S. Halušková

5. miesto – mini mix – PAMIATKY – A. Murínová, A. Jadoon, A. Zemková, N. Pojezdalová, S. Imrišková, A. Kotešovcová, P. Hájovská

 

Kategórie SENIOR

1. miesto – Majster Slovenska – sólo pom pom – Romana Halušková

1. miesto – Majster Slovenska – duo – trio pom pom – Romana Halušková, Helena Rosinová, Petra Karasová

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – miniformácia pom pom – V. Vozáriková, N. Kutejová, V. Satinová, D. Žabková, R. Ondričková, A. Belásová, V. Gašpárková

2. miesto – I. Vicemajster Slovenska – veľká formácia pom pom – PANÁČIKOVIA – A. Belásová, P. Bizoňová, T. Budayová, L. Dvorská, B. Gáliková, V. Gašpárková, L. Geregová, R. Halušková, S. Hudecová, M. Kačíková, P. Karlubíková, K. Katunincová, R. Kováčová, N. Kutejová, G. Mazáková, A. Murínová, R. Ondričková, M. Pijaková, P. Pilná, V. Satinová, S. Slemenská, D. Vavrincová, V. Vozáriková, D. Žabková, K. Hudáková (náhradníčky: A. Jancíková)

3. miesto – II. Vicemajster Slovenska – duo – trio baton – Stela Slemenská, Miška Pijaková, Nikola Staňová

4. miesto – mini mix – S. Slemenská, N. Staňová, M. Pijaková, P. Pilná, V. Ladecká, S. Kosáková, K. Katunincová

Ďakujeme riaditeľke CVČ Alenke Strýčkovej za podporu, Mestu Púchov, Janke Halasovej a mamičkám, ktoré pomáhali pri výrobe krásnych kostýmov a pompomov, celému fanklubu a všetkým rodičom za trpezlivosť pri víkendových tréningoch, našim šikovným súborovým NELLY dievčatám a talentovaným trénerkám (Aďka Rosinová, Veronika Vozáriková, Ninka Kutejová, Monika Belianská, Aďka Brozáková, Miška Pijaková, Nika Staňová, Dominika Ladecká, Ľudka Bučková-Kvaššayová a Tánička Brozáková), pretože práve tie sú srdcom nášho súboru. ĎAKUJEME a tešíme sa na Majstrovstvá Európy v chorvátskom Zagrebe 4. – 7. júla 2019.

Centrum voľného času Včielka Púchov

Mohlo by Vás zaujímať Podobné novinky

Pridať odpoveď

Váš email nebude zverejnený...